انواع شکل های برند

انواع شکل های برند

انواع شکل های برند

انواع شکل های برند

3D مارکس:

معمولا، علائم سه بعدی حاوی شکل محصولات خود و یا بسته بندی آنها، بسته و … با توجه به عمل به تازگی توسعه یافته، IIPO برنامه های کاربردی برای علائم سه بعدی را قبول می کند. علاوه بر مدارک لازم برای تشکیل پرونده علائم تجاری عادی و علائم خدماتی، همه ابعاد (یعنی جلو، بالا و سمت) باید به وضوح نمایش داده شود.
جمعی / گواهی مارکس:

علامت جمعی به یک علامت تجاری  برای شناختن محصولات از یک گروه از کشاورزان، تولید کنندگان، تجار و … یا در یک شهر، شهرستان و منطقه ای از یک کشور می باشد. جهت ثبت نام از علامت جمعی، متقاضیان باید هم گواهی محضری صدور کرده توسط یک مرجع صالح تزیین (مثل اتحادیه های کارگری، اتاق بازرگانی / صنعت، و … شهرداری) گواهی حق خود را به استفاده از علامت، و یا یک نسخه گواهی شده از خانه و یا هر گواهی ثبت نام کشور دیگری می باشد.

علائم خدماتی:

با توجه به قانون جدید، که ژوئن 2003 موثر بوده، تقاضاکنندگان می توانند علائم در کلاس های خدمات بین المللی (35 تا 45) ثبت نام نمایید.
قبلا همه علائم خدماتی در کلاس 32. به عنوان روش احترام و لازم ثبت نام کرده بودند، تکمیل یک برنامه کاربردی برای علائم خدماتی مثل دیگر علائم تجاری می باشد.

رنگ مدالها:

علامت رنگ ممکن می باشد ثبت و حفاظت شده در ایران؛ با توجه به یک عمل اخیر، IIPO برنامه های کاربردی برای علامت رنگ می گیرد. تقاضاکنندگان ملزم به وضوح رنگ ها و توصیف محض از رنگ کافی می باشد به عنوان IIPO طبقه بندی علائم رنگ با توجه به طبقه بندی بین المللی از عناصر فیگوراتیو از علائم. باید گفت که، رنگ به خودی هستند قابل ثبت نمی باشد، اما علائم تجاری تک رنگ و یا چند قابل ثبت هستند. علائم تجاری رنگ ها در رنگ های چاپ نمی باشد، اما رنگ های مربوط در نرم افزار علامت تجاری، علامت تجاری و گواهی روزنامه رسمی می باشد. افزون بر این، یک نمونه از علامت رنگ در IIPO برای مرجع عمومی در دسترس می باشد.

برند سازی چیست

برند سازی چیست

برند سازی چیست

برند سازی چیست

 تعریف

عمل تبلیغات و بازاریابی ایجاد یک نام، علامت اختصاری برای آن  و یا طراحی که شناسایی و تفاوت یک کالا از سایر کالاها.

یک استراتژی اسم تجاری موثر شما می دهد لبه عمده در بازارهای سبک فزاینده ای رقابتی. اما این عینا “نام تجاری” چه چیزی هست؟ به عبارت ساده تر، اسم تجاری خود را وعده های خود را به مشتری خود را هست. آن را به آنها می گوید که چه آنها می توانند از کالاها و خدمات خود را انتظار میرود، و آن را متفاوت ارائه خود را از آن از حریف های خود. نام تجاری خود را از کسی که تو را گرفته شده ، که شما خواهانید به و که مردم درک شما را به آن.

آیا شما ماوریک خلافانهدر صنعتتان را؟ و یا با تجربه، یکی از مطمئن؟ است محصول خود را به هزینه بالا ، گزینه های با کیفیت خیلی بالا، و یا کم هزینه، گزینه با ارزش زیاد؟ شما نمی توانید هر دو، و خودتان می توانید همه چیز را به همه مردم هست. خودتان کی هستید باید تا حدی به کسی که مشتریان مقصد شما خواستارید و نیاز شما را به هست.

رکن و اساس اسمتجاری خود را آرم خود را هست. وب سایت خود را، آماده و موارد تبلیغاتی – که همه باید نشان خود را در اختیار – دارید ارتباط نام تجاری خود را دارید.
استراتژی اسم تجاری شما این چنین است که چطور، چه، کجا، کی چه جور و به چه کسی شما را در برقراری ارتباط و تحویل در پیام نام تجاری خود را برنامه ریزی انجام دهید. قسمتی از استراتژی نام تجاری تان را که در آن شما تبلیغ می کنید. کانال های پخش خود را نیز بخشی از استراتژی اسم تجاری خود کنید. و آنچه شما ارتباط انجام  تصویری  و شفاهی قسمتی از استراتژی نام تجاری خود را، بیش از اندازه.

هماهنگ، نام تجاری استراتژیک منجر به حقوق مالکان سهام با نام تجاری قوی، که به معنی ارزش افزوده را به کالاها یا خدمات شرکت خود را که می گذارد تا شما را به اتهام بیشتر برای اسم تجاری خود را از چنان که یکسان، فرمان کالاها بدون نشان.  مثال قابل فهم از این کک در مقابل یک نوشابه بطری است. از آنجا که شرکت نوشابه سازی کوکا کولا ساخته هست یک ارزش قدربرند قدرتمند، می تواند برای کالای خود را شارژ – و خریداران خواهد انجام گیرد  قیمت است که بالاتر بپرداخت.

ارزش افزوده داخلی به ارزش ویژه برند اغلب در نوع کیفیت درک شده و یا وابستگی عاطفی میتواند بیاید. به عنوان نمونه، کفش نایک Associates اجناس خود را با ورزش کنندگان ستاره، به امید خریداران خواهد دلبستگی قلبی خود را از ورزشکار به جنس انتقال. برای کفش نایک، آن را فقط ویژگی های کفش را که فروش کفش انجام دهد.

 

 

چگونگی ثبت یک برند

چگونگی ثبت یک برند

چگونگی ثبت یک برند

چگونگی ثبت یک برند

برای افراد حقیقی:

یک فتوکپی از تولد و کارت ملی (ID)
مجوزهای عملیات، از قبیل کسانی که مورد لازم برای به دست آوردن از یک اتحادیه، سازمان صنایع، سازمان و استخراج (حق امتیاز)، و…
برگزاری یک کارت تجاری برای تقاضاکنندگان با استفاده از حروف انگلیسی در علامت تجاری خود و یا برای کسانی که کالاها و خدمات صادرات
اسناد ID از وکیل اگر او  است که به نمایندگی از سهامداران در فرایند
تصویر سانتی متر 6 × 6 و یا کار های گرافیکی از علامت تجاری. اگر علامت تجاری یک مدل 3D باشد، تصویر باید جسم از شش زوایای مختلف نمایان باشد.
حق تقدم: اگر تقاضا کننده می خواهد به استفاده از یک حق تقدم (تا حداکثر شش ماه) برای ثبت یک علامت تجاری هم اکنون در خارج از کشور ثبت گردیده، او / او باید در اولویت اسناد راست به / بیانیه خود او وصل نمایید و یا ارائه مدارک تا 15 روز بعد از تسلیم اظهارنامه.

برای افراد حقوقی:

آخرین آگهی های تغییرات در شرکت
یک فتوکپی از تولد صدور گواهینامه و کارت شناسایی از تمامی امضا کنندگان
مجوز عملیات، از جمله کسانی که لازم برای به دست آوردن از یک اتحادیه، سازمان صنایع، سازمان و خارج نمودن (حق امتیاز)، و …
برپایی یک کارت تجاری برای تقاضاکنندگان با استفاده از حروف انگلیسی در علامت تجاری خود را و یا برای کسانی که کالاها و خدمات صادرات
اسناد ID از وکیل اگر او / او است که به نمایندگی از کسانی که دارای سهام هستند در روند
تصویر سانتی متر 6 × 6 و یا کار های گرافیکی از علائم تجاری. اگر علامت تجاری یک مدل 3D است، تصویر باید جسم از شش زوایای مختلف نمایان کند.
حق تقدم: اگر تقاضاکننده می خواهد به استفاده از یک حق تقدم (تا حداکثر شش ماه) برای ثبت یک علامت تجاری هم اکنون در خارج از کشور ثبت گردیده، او / او باید در اولویت اسناد راست به / بیانیه خود او وصل نمایید و یا ارائه مدارک تا 15 روز بعد از تسلیم اظهارنامه.

مرحله 2: تقاضاکننده بایدهمه مدارک مورد نیاز برای آماده سازی و وب سایت از مالکیت دفتر صنعتی و علائم تجاری ثبت دفتر مراجعه وه تکمیل فرم اظهارنامه موجود در وب سایت و آغاز روند ثبت نام. متقاضی باید توجه کند در ارائه / جزئیات تماس خود، شامل شماره تلفن و آدرس ایمیل و شماره مرجع قرار داشته باشد. پس از تکمیل فرم اعلام، متقاضی باید یک فتوکپی از تمام مدارک لازم، مانند مجوز و تصاویر علامت تجاری را بارگذاری نماید.

متقاضی باید هنگام پر کردن فرم ها و بارگذاری کپی اسناد به عنوان او / او می تواند این روند پس از تسلیم معکوس بسیار توجه نماید. متقاضی همچنین می توانید مبالغ ثبت نام آنلاین پرداخت و دریافت شماره اظهارنامه مرجع خود / او.

مرحله 3: پس از متقاضی مبالغ را می پردازد و ثبت آنلاین، / لازم خود را به یک لیست انتظار ارسال به توسط کارشناسان بررسی می نماید. اگر یک سند یافته، دارای اعتبار نیست، متقاضی اطلاع می دهد. متقاضی پس از 30 روز برای رسیدگی به کمبود می باشند. در صورتی که متقاضی نتواند به دیدار با مهلت، مورد لغو قرار می گیرد.

گام 4: اگر اسناد معتبر و کامل باشند و علامت تجاری ثبت شده تا قبل از آن نیست، آگهی خواهد شد توسط دفتر صادر گردیده به توسط یک روزنامه رسمی انتشار می یابد. اگر آگهی هیچ ادعایی، آگهی علامت تجاری که متشکل از پروفیل های سهامداران و کد ثبت نام رسمی خواهد گشت در یک روزنامه منتشر شده روبه رو است.

مرحله 5: پس از AD منتشر گردیده، متقاضی یا وکیل می تواند به اداره ثبت علامت تجاری اشاره به گرفتن گواهینامه خود / او علامت تجاری ثبت نام.

چگونگی ثبت یک برند

چگونگی ثبت یک برند