دانستنی های پیش از ثبت شرکت

دانستنی های پیش از ثبت شرکت

دانستنی های پیش از ثبت شرکت

دانستنی های پیش از ثبت شرکت

نکاتی که قبل ثبت شرکت باید بدانید:

پیش از اینکه آغاز به ثبت یک شرکت بکنید احتیاج به تصمیم گیری داشته  که آیا ساختار شرکت بهترین تناسب را با نیازهای کسب و کار داشته باشد؟ موسسه حقوقی ثبت شرکت راه روشن ضمانت میکند که  هنگام تصمیم گیری تا مشاوره حرفه ای درباره ثبت شرکت همراهتان باشد. پس با ما همراه بوده:

برای نامگذاری شرکت

تصمیم بگیرید که چطور شرکت خود را اداره می کنید؟

درک تعهدات قانونی به عنوان یک صاحب دفتر

و…

نام شرکت شما باید وضعیت حقوقی را نمایان کند (برای مثال “اختصاصی”  اگر نام یک شرکت اختصاصی باشد این در حال حاضر نمی تواند یک اسم شرکت یا کسب و کار ثبت نام گردد و باید کلمات یا عبارات ویژه ای را شامل گردد. شما همچنین امکان دارد نیازمند به چک کردن نام باشید.

فقط ثبت نام یک کسب و کار، همان ثبت شرکت نخواهد بود. این کار یک نهاد مجزا قانونی ایجاد کرده و یا دسترسی به امتیازات خاصی ارائه می کند که متصل به شرکت بوده– برای نمونه، نرخ مالیات شرکت ها و…. .

برای اطلاعات افزون درباره نحوه پیدا کردن یک نام برای کسب و کار بنگرید به ثبت نام کسب و کار.

چگونه شرکت خود را اداره می کنید

زمان تصمیم گیری چطور این شرکت در داخل اداره خواهد گردد که آیا اداره آن را تحت قواعد، قانون اساسی خود و یا ترکیبی از هر دو به کار گرفته است. درباره تعویض قوانین، قوانین اساسی برای مدیریت داخلی یک شرکت قانون موجود شرکت باشد مفهوم شرکت است و نه قانون خارجی، شرکت قانون اساسی نوشته شده خود را دارا است.

مقامات

اگر شما یک کارگردان و یا دبیر یک شرکت بوده، شما باید تعهدات قانونی خود را به عنوان یک “مقام شاغل درک نموده، این مقامات که در آخر مسئول ضمانت شرکت مطابق با قانون است.

Summary
Service Type
مقالات
Provider Name
ثبت شرکت راه روشن
Area
تهران
Description
پیش از اینکه آغاز به ثبت یک شرکت بکنید احتیاج به تصمیم گیری داشته که آیا ساختار شرکت بهترین تناسب را با نیازهای کسب و کار
URL
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>