خدمات ثبت شرکت راه روشن

خدمات ثبت شرکت راه روشن

خدمات ثبت شرکت راه روشن

مراحل,نحوه,مدارک,فرآیند خدمات ثبت شرکت راه روشن در ایران

خلاصه ای درباره ثبت شرکت

پیش از آنکه شروع به یک ثبت شرکت نمایید، شما الزاما می بایست تصمیم بگیرید که آیا ساختار شرکت برترین تصمیم متناسب با نیازهای بیزنس شماست یا خیر. ثبت شرکت راه روشن این ایده را برای مطرح می نماید  که از مشاوره حرفه ای در مورد شرایط خود را هنگام این تصمیم گیری بهره مند شوید. اگر شما می خواهید یک شرکت را به ثبت برسانید باید به به مسائلی قبل از آن توچه بنمایید

تعریف شرکت؟

شرکت یک بخش می باشد که صاحبان آن دارای حقوق متفاوتی هستند. مالکان  شرکت به عنوان عضو یا سهامداران مطرح هستند. وضعیت حقوقی خود به شرکت همان حقوق به عنوان یک فرد عادی هستند که این یعنی یک شرکت می تواند بدهی داشته باشد و می شود و از آن شرکت می توان شکایت نمود.

 

انواع و اقسام شرکت ها:

ماده 20 قوانین تجارت ایران شرکت های تجارتی را به 7 نوع تقسیم می کند:

اقسام شرکت ها به این شرح  می باشد:

  1. شرکتهای سهامی
  2. ثبت شرکتهایی با مسئولیت محدود
  3. شرکتهای تضامنی
  4. شرکتهای مختلط
  5. شرکتهای نسبی
  6. شرکتهای تعاونی
  7. شرکتهای دانش بنیان

 

مدارکی که نیاز می باشد برای ثبت شرکت: 

مدرکهای لازم برای تاسیس و ثبت شرکت های سهامی عام ، شرکتهای سهامی خاص ، مسئولیت محدود، تضامنی ، مختلط غیرسهامی ، مختلط سهامی ، نسبی و تعاونی را می توانید با جستجو در سایت موسسه حقوقی ثبت راه روشن یا تماس با کارشناس های این موسسه از این امور آگاهی لازم را پیدا نمایید.

 

سرمایه ای که برای ثبت شرکت مورد نیاز می باشد.

کمترین سرمایه مورد نیاز جهت ثبت هرگونه شرکت اعم از سهامی و مسئولیت محدود و تضامنی و میزان  سپرده گذاری از سرمایه در حساب شرکت در حال تاسیس.

 

چگونه شرکت خود را از نظر ریالی قیمت گذاری نماییم

هر صاحب کسب و کار برای  فروش شرکتی که به ثبت رسانده   باید درک درستی از  پایه خریداری شرکت و متغیرهایی که در ارزش گذاری شرکت دخیل است آگاه باشد تا بتواند بهترین شرکت را با بهترین قیمت خریداری نماید.

مراحل ثبت نمودن شرکت

مرحله های ثبت شرکت و موارد مورد نیاز جهت ثبت شرکت ها از جلمه اساسنامه ,سرمایه لازم,انتخاب اسمی برای شرکت و دیگر موارد مهم مورد نیاز جهت ثبت شرکتها در اداره ثبت شرکت ها.

بهترین نوع شرکت جهت ثبت نمودن در اداره ثبت شرکتها

ایران دومین بخش بزرگ در شرق میانه (خاور میانه) است، دارای یک اقتصاد نسبتا وسیع است  که از نظر ذخایر گاز طبیعی  کشور دوم دنیا به حساب می آید. به همین دلیل، بسیاری از سرمایه گذاران خارجی در مورد تاسیس شرکتی در ایران فکر می کنند. به عنوان یک کارآفرین  که می خواهد سرمایه گذاری نمایید، شما می توانید از چند نوع از نهادهای کسب و کار مانند شرکت با مسئولیت محدود، شرکت سهامی عام، نماینده یا دفتر شعبه .

 

 

Summary
User Rating
3 based on 3 votes
Service Type
ثبت شرکت
Provider Name
موسسه راه روشن
Area
iran
Description
خدمات ثبت شرکت راه روشن از جمله ثبت شرکت های سهامی خاص سهامی عام تضامنی مسئولیت محدود و ثبت برند و شعبه و نمایندگی خارجی در ایران می باشد.
URL