نزدیکترین ثبت شرکت در تهران

اگر به فکر ثبت شرکت افتاده اید حتما به این موضوع پی برده اید که کار شما باید توسط موسسات ثبتی انجام شود. این موسسات در همه شهر های ایران هستند و شاید در حوالی شما ۱ یا ۲ عدد از این نوع موسسات وجود داشته باشد.

نزدکترین موسسه ثبتی به من کدام است؟

 

پیش از اینکه به دنبال نزدیکترین موسسه ثبتی برای انجام امور ثبت شرکت یا ثبت برند و یا هر امور ثبتی بگردید، باید این نکته را بدانید که کلیه امور ثبتی به صورت آنلاین انجام می شود و نیاز به مراجعه حضوری نیست.این یعنی شما میتوانید با یک تماس با مشاور خود در موسسه ارتباط برقرار کنید و ادامه امور ثبتی را به صورت تلفنی یا غیر حضوری انجام دهید.

پس با این وجود دور یا نزدیک بودن موسسه ثبتی مهم نیست و حتی ممکن است شما در یک شهر و موسسه مورد نظر شما در شهر دیگر باشد. در اینجا کیفیت و قیمت موسسات است که بیشترین اهمیت را دارد. هزینه ثبت شرکت در همه ی موسسات متفاوت است و دلیل این موضوع متغیر بودن دستمزد کارشناسان است.

موسسه راه روشن با وجود کارشناسان ماهر و مجرب خود، همه ی کارهای ثبتی را تماماً بطور آنلاین و بدون حتی یکبار حضور مشتری انجام می دهد.

 

چگونه اعتبار موسسه ثبتی را بفهمیم؟

 

فردی تصمیم به ثبت شرکت برای خود میگیرد و شروع به جستجو میان مراکز ثبتی می کند.در میان این جستجو ها شرکتی پیدا می کند که با هزینه اندک و وعده ثبت ۲-۳ روزه این کار را انجام می دهد. او اعتماد میکند و تمامی هزینه ها را پرداخت و منتظر ثبت شرکت خود می ماند. اما پس از مدتی متوجه می شود که تمامی وعده ها دروغ بوده و باید بیشتر هزینه کند.

هنگامی که با افراد دارای تجربه در امور ثبتی مواجه می شوید اولین چیزی که به شما می گویند این است که مهم ترین موضوع برای اعتماد به شرکت ثبتی، رضایت مشتریان از آن مجموعه است.

پس از آن سابقه کار مفید و وچود کارشناسان خبره در آن مجموعه است.

موسسه تدبیر زمان راه روشن دارای شماره شناسه ملی ۱۴۰۰۸۷۳۷۳۹۴ دارای مجوز های لازم از سازمان ثبت شرکتها می باشد. این موسسه بالغ بر ۶ سال فعالیت در امور خدمات ثبت شرکت و برند و دیگر خدمات مربوطه می باشد. کارشناسان این مجموعه ۱۵ نفر در قسمت ثبت شرکت و ۳ نفر در قسمت طراحی لوگو و سایت هستند. بسیاری از اقدامات این موسسه هم اکنون تبدیل به بزرگترین شرکت های ایران در حوزه خود شده اند.

نزدیکترین ثبت شرکت در محدوده غرب تهران

 

موسسه راه روشن در منطقه غرب تهران، بالاتر از فلکه دوم صادقیه واقع شده است و که از لحاظ دسترسی محلی، امتیاز مطلوبی دارد. این موسسه تمامی خدمات مربوط به تهران، البرز و دیگر استان ها را انجام می دهد.

مشاوران راه روشن هیچ هزینه ای بابت مشاوره از مشتریان دریافت نمی کنند.

اگه این نوشته مفید بود براتون امتیاز بدین
برای مشاوره رایگان تماس بگیرید