ثبت نام جواز کسب

لازم است متقاضیان محترم جهت تقاضای صدور پروانه کسب به آدرس Iranianasnaf.ir مراجعه کرده و سپس جهت دریافت پروانه کسب از اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای مراحل زیر را طی کنند:

ثبت نام جواز کسب

 

مرحله اول

مراجعه به صفحه اول سایت ایرانیان اصناف به آدرس: Iranianasnaf.ir

مرحله دوم

ورود به سامانه ثبت نام با مراجعه به فهرست پروانه کسب و انتخاب گزینه درخواست صدور پروانه کسب

مرحله سوم

تکمیل فرم اطلاعات نوع پروانه کسب به شکل زیر برای شخصیت های حقیق و حقوقی تذکر:توجه داشته باشید که پس از انتخاب هر یک از شخصیت های حقیقی و یا حقوقی لیست مدارک مورد نیاز تغییر می کند لذا متقاضی محترم می بایست فایل JPEG و کمتر از ۱۲۰ کیلوبایت مدارک ذکر شده را برای عبور از مرحله بارگذاری مدارک آماده داشته باشد.

متقاضی حقوقی: 

متقاضی حقیقی: 

مرحله چهارم

در مرحله بعدی از منوی انتخاب رسته شغلی رسته شغلی مربوط به کسب و کار خود را انتخاب کنید.

مرحله پنجم

در مرحله بعدی با مطالعه دقیق آیین نامه عمومی پروانه کسب و همچنین آیین نامه رسته شغلی جهت تایید بر روی چک باکس های پایین صفحه کلیک کنید تا از این مراحل عبور کنید.

مرحله ششم

در این مرحله اطلاعات فردی و صنفی فرد متقاضی را وارد کنید.

تذکر ۱: دقت کنید تا اطلاعات بصورت کاملا دقیق و بدون اشتباه وارد شود زیرا هرگونه اشتباه در این قسمت سبب می شود تا استعلام های پست و ثبت احوال نا موفق باشند.
تذکر ۲: متقاضیان محترم خواهشمند است در خصوص کدپستی واحد صنفی اقدام به دریافت استعلام پستی از سازمان پست مربوطه نمایند تا در زمینه کد پستی واحد صنفی با مشکلی مواجه نشوند.

<

مرحله هفتم

در صورتی که کد ملی شخص ثبت نام شده در سامانه قبلا پروانه کسبی داشته باشد برای ثبت نام پروانه کسب جدید نیازمند ثبت نام مباشر می باشد که در این صورت نیاز است تا اطلاعات شخص مباشر را در این فرم پر کرده و تایید نمایید.

مرحله هشتم

در این مرحله پیش نمایشی از اطلاعات وارد شده تا به اینجای ثبت نام نمایش داده می شود که نیازمند است پس از بررسی نسبت به تایید آن اقدام کنید.

مرحله نهم

در این مرحله مدارکی را که از قبل آماده و متناسب با استانداردهای سامانه تنظیم کرده اید. با استفاده از آیتمی که بصورت رنگی نشانه گذاری شده است در سامانه بارگزاری میکنید.
یادآوری: استانداردهای سامانه اعم از: حجم کمتر از ۱۲۰ کیلو بایت، فرمت JPEG و برای اطلاعاتی که نیاز به آپلود چندین برگه است فایل Rar کمتر از ۴ مگابایت.

مرحله دهم

پس از اتمام مراحل و در این مرحله سامانه کد رهگیری در اختیار متقاضی قرار میدهد. که با این کد میتوانید روند ثبت نام خود را پیگیری نمایید.
پس از اتمام مراحل ثبت نام و دریافت کد ثبت نام با اتحادیه تماس بگیرید.

نتیجه گیری

برای ثبت نام انواع جواز کسب می توانید در سامانه بالا ثبت نام کنید. در صورت نیاز به مشاوره و انجام امور دریافت جواز با راه روشن تماس بگیرید.

اگه این نوشته مفید بود براتون امتیاز بدین
برای مشاوره رایگان تماس بگیرید